VEDOUCÍ SMĚNY VE SKLADU

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
11-21-364716
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi jako mistr ve skladu? K tomu platný VZV průkaz a nevadí vám třísměnný provoz?

Pak se nám přihlaste na pozici

MISTR SKLADU

Náplň práce:

  • řízení provozu skladu na určené směně
  • vedení týmu podřízených
  • zodpovědnost za organizaci nakládek, vykládek, naskladnění materiálu
  • příprava materiálu směrem k dodavatelům
  • zpracování a evidence objednávek
  • zásobování výroby dle výrobního plánu
  • v případě potřeby zastoupení řadových zaměstnanců směny (řízení VZV)
Požadavky
  • min. SOU
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost práce se skenerem a na PC
  • VZV průkaz
  • schopnost řídit tým lidí
  • komunikační a organizační dovednosti
  • řid. průkaz sk. B
  • finanční bonusy (měsíční, roční, bonus na dovolenou, bonus na Vánoce)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní doba v nepřetržitém 12h režimu