VEDOUCÍ SMĚNY E-SHOP - KLADENSKO, až 40 000 Kč

Referenční číslo
13-21-378302
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti ze skladu nebo s vychystáváním zboží e-shopu?

Máte zkušenosti s vedením lidí?

Vyhovuje Vám práce ve dvousměnném provozu?

Tak nám pošlete Váš životopis!

Na pozici VEDOUCÍ SMĚNY E-SHOPU budete mít na starosti:

  • koordinaci práce a plánování kapacit cca 25 členného týmu
  • průběžnou kontrolu provozu a procesů (dodržování BOZP, 5S, stav objednávek, vytíženost procesů, kontrola výsledků, vytíženost tras aj.)
  • denní operativu distribuce zboží a řešení vzniklých problémů
  • komunikaci s týmem, dopravci, skladem aj.
  • administrativní práce
  • další úkoly dle potřeby

Mzda: 34 000 Kč - 40 000 Kč - dle zkušeností

Směny: aktuálně ranní 6:00 - 14:00 ale výhledově ranní a odpolední (6:00-14:00, 14:00-22:00) + 1x za 14 dní pracovní neděle cca 14 - 19 hodin s příplatkem 50%

Lokalita: Pavlov u Kladna

Požadavky
  • zkušenosti s vedením lidí, plánováním směn, reportingem
  • zkušenosti ze skladu
  • znalost MS Office
  • základní schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
  • praxe v logistice či e-shopu je výhodou, nikoli podmínkou
  • znalost systému Axapta je výhodou
Benefity
  • stravenky v hodnotě 120,- Kč (55% hradí zaměstnavatel)
  • MultiSport karta
  • zaměstnanecké slevy
  • odměny k pracovnímu výročí
  • týden dovolené navíc
  • sezónní bonusy
  • příspěvek na dopravu - dle vzdálenosti dojíždění