VEDOUCÍ/MISTR s AJ

Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
6-30-341084
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nástrojárnu hledáme vedoucího, který umí především vést a motivovat své podřízené. Není pro nás ani podstatné, jestli máte praxi přímo s vedením nástrojárny. K tomu Vám budou k ruce specialisti a časem se sám náležitosti naučíte.
Další důležitou věcí je pro nás dobrá znalost AJ, protože budete jednat s kolegy ze zahraničních poboček a také komunikovat s dodavateli.
Platové podmínky si dohodneme podle Vašich zkušeností a předpokladů. Samozřejmě se budeme snažit k oboustranné spokojenosti.

Požadavky

- praxe ve vedení lidí ve výrobní společnosti
- komunikativní znalost AJ

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- každoroční valorizace platu
- placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ
- dotované závodní stravování
- plat + 20% bonusy