MISTR SKLADU | FAJN MZDA A KOLEKTIV!

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-21-398582-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chytněte velkou příležitost a staňte se našim vedoucím skladu! Jste unaven/a z dynamického prostředí automotive? Hledáte prostředí menší firmy, kde vládne přátelská atmosféra?

HLEDÁME VEDOUCÍHO SKLADŮ - znalost tohoto prostředí je výhodou, nikoliv podmínkou!

  • Vedení teamleaderů, skladníků, specialistů na logistiku
  • Bude to tu hodně o zlepšování procesů, implementaci nového systému
  • Jde nám hlavně o personálno - je to VEDOUCÍ pozice, hledáme leadera, který má pochopení a umí pracovat s lidmi :)
  • Motivace, rozvoj a umění komunikace s podřízenými
  • Řešení logistických procesů, plánování logistiky, komunikace se zákazníky
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na úrovni B1
  • Zkušenost s vedením týmu ve výrobní společnosti
  • Praxe v oblasti logistiky a skladových prostor výhodou!
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zaměstnanecké programy
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Silně pro rodinná firma