VEDOUCÍ SKLADU na 1 směnu!!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
6-30-341101
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skvělá příležitost pro toho, kdo má zkušenosti s řízením pracovníků v prostředí výrobní společnosti a velmi dobře zná skladové hospodářství. Další důležitou věcí je alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka.
Vaší náplní práce bude:
- vedení cca 70ti zaměstnanců
- kontrola, řízení a vedení projektů se zaměřením na lepší efektivitu pro toky materiálů
- zajišťování plynulého dodávání materiálu do výroby
- vyskladňování materiálu pro export
- zajišťování kompletní dokumentace + jejich archivace

Požadavky

- SŠ vzdělání technického/ekonomického směru
- mírně pokročilá znalost anglického jazyka
- několikaletá praxe s vedením lidí ve výrobě
- praxe ve skladovém hospodářství
- MS Office - pokročilá znalost
- časová flexibilita

Benefity

- 5 týdnů dovolené,
- závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
- příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)