VEDOUCÍ SKLADU, až 37 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
7-13-345510
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Působíte na pozici VEDOUCÍHO SKLADU a hledáte v současnosti změnu? Právě teď hledáme na tuto pozici zkušeného kandidáta, který se postará o naše sklady surovin, materiálů a finálních výrobků. Našli jste se ve zmíněných popiscích? Pokud ano, neváhejte se nám ozvat!

Náplň práce:

  • Organizace práce ve skladu
  • Vedení přímých a nepřímých podřízených, dozor na plnění jim zadaných úkolů
  • Zodpovědnost za příjem zboží, přípravu materiálu pro výrobu a expedici
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Předkládání zlepšovacích návrhů, optimalizace procesů
  • Příprava a realizace inventur
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • předchozí praxe na vedoucí pozici ve skladu (preferované potravinářství)
  • znalost MS Office s důrazem na Excel
  • zkušenost s vedením podřízených
  • organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
Benefity
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Roční bonus ve výši 10% z hrubé roční mzdy (podmíněno hospodářským výsledkem firmy a splněním osobních cílů zaměstnance)
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době (3% z hrubé měsíční mzdy)
  • Stravenky 80 Kč bez doplatku zaměstnavateli
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce