VEDOUCÍ SKLADU| AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-21-378123
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme manažera skladu do výrobní společnosti na Žatecku. Máte s obdobnou pozicí zkušenosti? Neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Náplň práce:

  • Vedení skladu materiálu a odpovědnost za .skladovou evidenci
  • Zodpovědnost za chod skladu a koordinaci logistických operací a materiálových toků
  • Vedení týmu pracovníků skladu a expedice, koordinace potřebných školení
  • Zajišťování dodržování 5S
  • Reporting KPI a další administrativa
  • Návrh a realizace nápravných opatření k interním I externím reklamacím
  • Spolupráce při zákaznických i IATF auditech
  • Vedení pravidelných inventur
Požadavky

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením většího kolektivu z oblasti skladového hospodářství

(teamleaderů skladu, oddělení expedice, skladníků)

  • Komunikativní znalost AJ výhodou
  • Praxi na stejné pozici v mezinárodní výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • Znalost SAP výhodou
  • Znalost automotive standardů ve skladovém hospodářství výhodou
  • Znalost systému štíhlé výroby/logistiky výhodou
Benefity
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Dotované stravné
  • 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
  • Caffeterie
  • Možnost napracovat si hodiny
  • Příspěvek na dopravu