VEDOUCÍ SKLADU, 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-21-365375
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud Vám:

  • není cizí práce ve skladu výrobního podniku
  • máte zkušenosti s vedením týmu skladníků (cca 30 lidi) a
  • jste ochotní pracovat ve dvou směnném provozu

Neváhejte a už dnes pošlete svůj životopis!

Jako Vedoucí skladu budete mít na starosti tyto hlavní úkoly:

  • Koordinace práci 30 skladníků a manipulantů
  • Plánování příjmu, označení, uskladnění a výdeje materiálů dle aktuálních potřeb výroby
  • Dohlížení nad dodržováním bezpečnostních a požárních předpisů ve skladu
  • Organizování inventury, případně hledání příčin rozdílů ve stavu
Požadavky

Od uchazečů očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti se skladovým hospodářstvím
  • Práce v MS Office, s důrazem na program Excel
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Řidičský průkaz na VZV výhodou, není nutné aktuální oprávnění
  • Ochota pracovat na 2 směny
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce