VEDOUCÍ PRODEJE | ČESKÉ BUDĚJOVICE | až 60 000 Kč/měs.

Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-23-406977
Popis pozice

Do firmy v centru Českých Budějovich hledáme posilu na pozici VEDOUCÍ PRODEJE. Pokud se v této branži nějakou dobu pohybujete, domluvíte se anglicky nebo německy, chcete mít stabilní tým podřízených kolegů a podílet se na tvorbě strategických plánů, možná hledáme právě Vás! :)

Náplň práce:

  • vedení a rozvoj obchodního týmu
  • denní komunikace v angličtině nebo němčině - interně
  • aktivní nábor prodejců
  • školení, trénink zaměstnanců
  • tvorba a realizace strategie plnění obchodních plánů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ (ekonomický obor výhodou)
  • Angličtina nebo němčina - denní komunikace (B2)
  • Zkušenosti na obdobné manažerské obchodní pozici s vedení menšího týmu
  • Obchodní myšlení a drive
  • Dynamická osobnost
  • Kompetence a zodpovědnost za rozvoj týmu
  • Dobré komunikační schopnosti pro osobní rozvoj zaměstnanců
  • Základní znalost práce s MS Office
Benefity

Mobilní telefon

Notebook

Stravenky/příspěvek na stravování

Vzdělávací kurzy, školení

Občerstvení na pracovišti

Možnost občasné práce z domova

Možnost napracovat si hodiny

Sleva na firemní výrobky/služby