VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNICKÉ PODPORY S NJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
5-30-345691
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste srdcem technik a nedělá Vám problém komunikace v německém jazyce?

Nechcete být již svázáni korporátními pravidly? Připojte se do našeho týmu. Nemusíte být manažer, stačí nám předpoklady k vedení malého týmu podřízených.

Pracujte pro evropského lídra s bohatou historií.

Co Vás na pozici čeká?

  • zodpovědnost za aktivity oddělení technické podpory
  • komunikace se zákazníkem ohledně technických změn
  • podílení se na tvorbě technické dokumentace
  • spolupráce při zavádění nových výrob
  • řešení reklamací a technických problémů
Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • pokročilá úroveň NJ - slovem i písmem
  • schopnost práce s technickou dokumentací
  • manažerské schopnosti
  • ŘP. sk. B - výjezdy
Benefity
  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování ZDARMA
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba