Vedoucí oddělení rozpočtu a controllingu 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
16-7-399738
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z kontrolingu a přípravit rozpočet společnosti umíte také? Pak hledáme Vás!

Náplň práce

  • Tvorba propočtů očekávaného plnění výnosů a nákladů společnosti
  • Sestavování a úpravy rozpočtu výnosů a nákladů společnosti vázané na HMP
  • Odpovědnost za oblast rozpočtu, plánování a controllingu společnosti
  • Tvorba finančních a nákladových analýz, propočtů očekávaného plnění společnosti
  • Tvorba pravidelného reportingu, hlášení a podkladů pro příslušné hospodaření
  • Správa bankovních účtů

Nástup Ihned

Praha 7, Holešovice

Požadavky

Požadujeme :

  • Praxe v oblasti controllingu a tvorby rozpočtu
  • VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • Přehled v účetních postupech a orientace ve finančních výkazech
Benefity
  • 5.týdnů dovolené
  • Stravenky Edenred
  • 3 sick days
  • Penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • Benefitní program Edenred
  • Multisport karta
  • Možnost občasné práce z domova