VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY | mimo automotive

Referenční číslo
11-30-344193
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste strojař srdcem i duší, a máte zkušenosti v oblasti kvality? Baví Vás přicházet "věcem na kloub"? K tomu jste již vedl alespoň malý tým podřízených a umíte dobře anglicky?

Pak neváhejte a ucházejte se o pozici

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY | ne automotive

Vaší náplní práce bude:

  • provádění interních a dodavatelských auditů
  • zodpovědnost za funkčnost systému managementu kvality, jeho případné zlepšování
  • úzká spolupráce s managementem společnosti
  • navrhování nových systémových řešení a opatřeních pro snižování neshodných výrobků
  • provádění kvalitativních analýz
  • účast na výběru dodavatelů
Požadavky
  • min. SŠ technického směru podmínkou
  • praxe ve výrobní společnosti
  • zkušenosti v oblasti kvality
  • praxe s vedením lidí (min. malého kolektivu), schopnost vést a motivovat podřízený
  • schopnost logicky uvažovat a analyticky řešit problémy
  • angličtina na úrovni denní komunikace
  • velmi dobrý technický background a orientace ve strojírenství
  • procesní a systémová orientace, schopnost dotahovat věci do konce
  • proaktivitní, silná osobnost s dobrými komunikačními a organizačními dovednostmi
  • ochota k občasným pracovním cestám - aktivní řidič
Benefity
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování (Gastro Card, vlastní jídelna nebo v terénu)
  • 3 dny zdravotní volno / Sick Day
  • intenzivní odborná školení v ČR i zahraničí, vlastní školící centrum
  • hrazené jazykové kurzy
  • mobilní telefon, notebook