VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Lokalita
Obor
Referenční číslo
16-23-393485
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náš tým marketingu a back office vyhlíží své vedení.

Po 11 letech nám odešla vedoucí a my toužebně vyhlížíme někoho, kdo by se zamiloval do naší firmy a minimálně dalších 11 let nám tu zůstal, byl součástí našeho týmu a celý by ho s radostí zastřešoval.( Pokud jsi fajn člověk, mohl bys zůstat i napořád :)) Dobře, víme, že to je trošku utopie, ale i tak to zkusíme.

Jak si tě představujeme:

  • Jsi člověk, co má zkušenost s vedením lidí a je fajn. Nechcem žádného bručouna.
  • Umíš anglicky, protože to tu budeš potřebovat při komunikaci s klienty i naší mateřskou společností denně.
  • Jsi komunikačně zdatný/á
  • Nezalekneš se vedení čistě ženského týmu

Co u nás budeš dělat:

  • vést obchodní tým - back office holky a marketing holky
  • tvořit obchodní a marketingové strategie
  • péčovat o VIP zákazníky
  • plánovat výrobní strategii
  • vyhodnocovat prodeje, tvořit statistiky, reportovat,... a tak dál.

Pokud už teď víš, že tě to zajímá, pošli nám svůj životopis, moc rádi ti řekneme víc dětailů.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ komunikativní - budeš ji v práci potřebovat denně
  • proaktivní lidský přístup
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalost MS Excel
Benefity

Co ti rádi nabídneme my:

  • náš skvělý kolektiv
  • 13. mzda
  • možnost služebního vozidla
  • dovolená nad rámec
  • finanční bonusy
  • závodní stravování
  • další firemní bonusy a akce