VEDOUCÍ NÁKUPU s AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
7-23-395534-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro strojírenskou firmu v Protivíně hledáme VEDOUCÍHO NÁKUPU, který bude mít na starosti:

  • stanovení firemních cílů v oblasti nákupu a kontrolu jejich plnění
  • vedení menšího týmu
  • výběr dodavatelů, vyjednávání
  • vedení příslušné dokumentace k dodávanému materiálu i dodavatelům
  • zpracování podkladů pro reklamace
  • neustálé zlepšování procesů v rámci nákupu, optimalizace postupů
  • monitoring trhu, sledování vývoje cen komodit
  • nákup zboží a materiálu ve spolupráci s nákupčími

Pro více informací nám zašlete Váš životopis nebo si zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického nebo ekonomického směru
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s nákupem materiálů ve strojírenské výrobě
  • Velmi dobré vyjednávací schopnosti
  • Znalost SAP bude velkou VÝHODOU
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované obědy za 27,-kč
  • příspěvek na mobilní tarif i pro rodinu
  • Flexi pass karta / 750,-Kč / čtvrtletí