VEDOUCÍ NÁKUPU

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
7-20-359679
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dokážeš sledovat cenový vývoj a trendy na trhu? Umíš být zodpovědný za svůj tým a plnění klíčových ukazatelů? Máš komunikativní AJ a vyjednávací schopnosti?

Potom hledám právě tebe!

Tvojí hlavní náplní práce bude:

Zodpovědnost za fungování svého oddělení

Sledování plnění výkonnostních ukazatelů

Sledování cenových vývojů a trendů na trhu

Analýzy v oblasti nákupu a report vedení firmy

Vyjednávání cenové a kvalitativní podmínky pro dodávky přímého i nepřímého materiálu

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání

3 roky v oboru, zkušenosti s vedením kolektivu

AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

Znalost práce na PC (MS Office, reporty)

Řídící a organizační schopnosti

Aktivní přístup k procesům zlepšování

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
  • příspěvky na ubytování resp. dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání