VEDOUCÍ MEZINÁRODNÍHO TÝMU | správa dat

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-7-392059-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením lidí a domluvíte se anglicky? Laká Vás práce v mezinárodním týmu?

Pošlete nám svůj životopis! Hledáme VEDOUCÍHO MEZINÁRODNÍHO TÝMU, který se stará o správu dat v systému SAP.

Jak by vypadala Vaše práce?

  • Budete řídit tým zhruba 6 administrátorů, kteří pracují po celém světě a mají na starosti správu businessových dat v systému SAP.
  • Komunikovat budete s kolegy primárně v angličtině.
  • Budete zadávat, kooordinovat a kontrolovat práci podřízených.
  • Čeká Vás dohled a kontrola správnosti zadání dat.
  • Budete zaučovat a školit nové členy týmu.
  • Nemine Vás reporting a příprava zejména prodejních a marketingových dat pro management společnosti.

Pokud máte rádi výzvy a láká Vás práce v nadnárodní společnosti, pošlete nám svůj životopis v angličtině. Pro více informací o pozici si můžete zavolat na číslo 724 404 390.

Požadavky
  • VŠ vzdělání nebo relevantní praxe (alespoň 3 roky)
  • Velmi dobrý znalost AJ (úroveň B2)
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost SAP a MS Office (zejména Excel)
  • Zkušenosti s prací v mezinárodním týmu
Benefity
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města