Vedoucí logistiky a plánování

Referenční číslo
8-21-365283
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Manažer logistiky na Teplicku! Hledáte novou pracovní příležitost?

Náplň práce:

  • dosažení ekonomických cílů v souladu s plánem
  • tvorba plánu výroby v návaznosti na odvolávky zákazníků + požadavky logistiky
  • koordinace činnosti oddělení logistiky, dispozice a plánování, vstupního skladu, expedice, interní logistiky, odpadového hospodářství, řízení interních a zákaznických obalů
  • řízení a výrobní a kapacitní plánování externích výrobních kooperací
  • vedení skladu OOPP
  • správa a údržba manipulační techniky
  • objednávání dopravních služeb
  • podpora svěřených oddělení při zajištění náběhu nových projektů
  • koordinování činnosti revize výsledků pravidelných a mimořádných inventur v rozsahu zodpovědnosti logistiky, vstupního skladu a expedice
  • koordinace KVP za úsek logistiky
Požadavky

Koho na pozici MANAŽER LOGISTIKY hledáme?

  • SŠ vzdělání
  • 3 roky zkušeností na pozici v logistice
  • znalost NJ. AJ výhodou
  • znalosti systému XPert
  • výborné řídící a organizační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • důraz je kladen na týmovou spolupráci, otevřenou komunikaci, loajálnost a spolehlivost
  • flexibilita, stresuodolnost, rozhodnost, zaměřenost na cíl a proaktivita
Benefity
  • 13. plat
  • jazykové a odborné kurzy
  • týden dovolené navíc
  • stravenky