VEDOUCÍ LOGISTIKY

Referenční číslo
11-21-379369
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z logistiky? Jste manažerská osobnost a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak hledáme právě Vás! Jedná se o pracovní pozici

Vaší náplní práce bude:

  • zajištění stabilních dodávek zákazníkům, optimalizace výroby a dodávek materiálu

při zajištění požadované kvality, počtu a dodržení požadovaných dodacích termínů

  • řízení logistických procesů
  • řízení oblasti plánování výroby
  • implementace metod štíhlé výroby
  • vedení, motivace a rozvoj týmu spolupracovníků
Požadavky
  • alespoň SŠ ekonomického či technického zaměření
  • praxi v logistice min. 2 roky
  • znalost angličtiny pro aktivní komunikaci
  • orientaci v logistických metodách a metodách plánování
  • PC gramotnost – zejména znalost MS Office
  • znalost systému SAP
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity

Nabízíme Vám:

  • bonusový systém (beznemocnost, plnění cílů kvartálně atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • motivační systém
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání