Vedoucí laboratoře, Stříbro

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-4-354797
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nová výrobní společnost, non-automotive produkt, skvělá pracovní příležitost pro kandidáty, kteří se poohlíží po vedoucích pozicích v laboratoři a chemickém oddělením výrobních firem!

Máte zkušenost z laboratorního prostředí? Vedli jste někdy menší tým lidí? Domluvíte se anglicky a láká Vás nová výzva? Přihlaste se a my Vám sdělíme podrobnosti. Šanci u nás mají kandidáti i z potravinářského nebo nápojového průmyslu!

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ chemicko-technologického oboru
  • angličtina pro bezproblémovou komunikaci
  • zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • pokročilá úroveň v MS Excel
  • znalost pracovních procesů s chemikáliemi
  • znalost legislativy ohledně používání chemikálií ve výrobě
Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou
  • roční bonusové ohodnocení 20 %
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 120 Kč/den
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • vánoční bonus 50 % mzdy
  • příspěvek na dovolenou 50 % mzdy
  • firemní akce