Vedoucí kvality | sériová výroba

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-30-341132
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte letitou praxi v oblasti kvality? Jste procesně zaměřený a leadership z Vás přímo čiší?

Pak neváhejte a reagujte!

Na pozici

budete:
* plánovat a definovat cíle kvality a bezpečnosti výrobku
* koordinovat a schvalovat vzorkové řízení
* zajišťovat kvalitu bezpečnosti výrobků v sériové výrobě - plánovat dohled nad tvorbou procesní FMEA a kontrolních plánů, aktualizovat dokumentaci kvality
* plánovat a koordinovat realizaci výrobkových auditů, jejich hodnocení a opatření k nápravě
* zajišťovat analýzu příčin problémů z hlediska kvality a bezpečnosti výrobků
* vést zaměstnance, koordinovat jejich činnost, hodnotit jejich práci
* organizovat školení za oblast kvality
* vypracovávat statistiky, analýzy a reporty kvalitativních ukazatelů (KPI) procesů výroby a montáže a následně posuzovat výsledky

Požadavky

* min. SŠ technického směru
* praxe v oblasti kvality min 5 let
* znalost prostředí automotive, příslušných norem (IATF 16 949)
* AJ na úrovni profesionálního vyjednávání
* dobrý technický background (znalost strojů, vlastností materiálů, apod.)
* znalost metod a nástrojů kvality ( FMEA, 8D, PPAP, APQP, VDA 6.3, VDA 6.5, apod.)
* zkušenosti s vedením týmu výhodou, ne však nutností
* velmi dobrá znalost práce na PC
* řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Benefity

* finanční bonusy
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění
* jazykové kurzy
* závodní stravování
* zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
* kulturní akce
* možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání