VEDOUCÍ KONSTRUKCE| MIMO AUTOMOTIVE

Referenční číslo
7-10-357346
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste senior konstruktér a hledáte novou výzvu? Podílel jste se na vývoji, anebo máte již přímo zkušenosti jako vedoucí konstrukce? Domluvíte se německy? Pak nám pošlete své CV!

Právě hledáme VEDOUCÍHO KONSTRUKCE do mezinárodní firmy mimo automotive.

Náplň práce:

  • vedení týmu 3 podřízených, zodpovědnost za rozvoj a chod celého oddělení
  • úzká spolupráce s vývojem a výrobním oddělením, kontakt s interními a externími partnery
  • účast na nových vývojových projektech
  • zodpovědnost za výkresovou dokumentaci
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru – např. v oboru strojírenství, elektrotechnika
  • velmi dobré znalosti konstrukčního software (např. Creo/ProEngineer, Inventor, Solidworks, Solid Edge, Catia)
  • předchozí praxe ve vývoje, či na pozici konstruktéra
  • komunikativní NJ – nemusíte mluvit jako rodilý mluvčí, stačí když budete schopen prodiskutovat technické parametry projektu
  • orientaci v technických výkresech
  • zájem o vedení menšího týmu
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce