VEDOUCÍ INSTALATÉR - PRÁCE v ZAHRANIČÍ - až 70 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
13-18-367421
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

A když už v zahraničí, tak rovnou na ZANZIBAR. Český provozovatel luxusního rezortu na „Ostrově koření“ hledá české zlaté ručičky. Přihlaste se na práci, na kterou budete celý život vzpomínat a kdo ví – třeba vám právě tato práce změní život.

Koho hledáme? Zkušeného instalatéra, který se domluví anglicky a nebude se bát vést tým.

Náplň práce:

  • montáže a opravy potrubí PVCU, PPR, PE, HDPE a armatur
  • diagnostika poruch
  • plánování preventivních činností
  • řízení malého teamu lidí
  • aktivní řešení problémů vodního hospodářství včetně vnitřní kanalizace
  • zajišťování a vytipování náhradních dílů

Lokalita: Zanzibar

Nástup: během ledna 2021

Práce na IČO.

Požadavky
  • odpovídající středoškolské vzdělání a praxe v oboru dostatečnou dobu (jedná se o zcela samostatnou práci, bez možnosti velkého zaučení)
  • práce formou subdodavatelské smlouvy (IČO)
  • zkušenosti s technologiemi pro chod veřejných bazénů a vířivek
  • zkušenosti s výrobními technologiemi z EU výhodou
  • zkušenosti s vedením menšího týmu
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • flexibilita, samostatnost a zručnost
Benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • letenky na místo i zpět do ČR
  • 25 dní placené dovolené
  • zajištěné ubytování i strava na místě výkonu práce