Vedoucí finančního controllingu

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
34-7-384165
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • spolupráce při pravidelných měsíčních a ročních závěrkách (statutární i IFRS), spolupráce při tvorbě plánu a výhledů
  • provádění pravidelného hodnocení plnění (výsledek hospodaření, vývoj pracovního kapitálu a peněžních toků), zpracování analýz dílčích vlivů
  • dohled nad hospodařením obchodních společností, spolupráce při zajišťování souladu s platnou daňovou i účetní legislativou
  • spolupráce s externími auditorskými a poradenskými firmami při ověřování účetních závěrek i při zpracování ekonomických a finančních analýz
  • zpracování přehledů ekonomických ukazatelů, výhledy očekávané skutečnosti v jednotlivých měsících
  • provádění souhrnné i dílčí analýzy vývojových trendů
  • kontrola kupních smluv s ohledem na správnost cen a marží
Požadavky
  • VŠ vzdělání ideálně v oblasti financí
  • zkušenosti na obdobné pozici min 7 let
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • samostatnost
  • analytické myšlení
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • roční a kvartální prémie
  • příspěvek na pojištění
  • kafeterie
  • zvýhodněné volání a nájmy
  • pravidelná školení a obnova profesních průkazů
  • příspěvek při narození dítěte
  • vitamínové balíčky firemní akce a mnoho dalšího