VEDOUCÍ EXPEDICE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-30-341082
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost pro ty, kdo máte zkušenosti s vedením expedice ve výrobní společnosti. Angličtinu je potřeba znát alespoň na úrovni pro mailovou komunikaci.
Vaším úkolem na této pozici bude:
-zajišťování expedice výrobků k zákazníkům + návrh termínů expedic pro zákazníky s obchodních divizí
- vedení menšího týmu skladníků a skladového referenta
- opatření veškerých náležitostí pro proces proclívání
- řízení plánů expedic s ohledem na skladové a personální kapacity
- spolupráce při reklamacích
- komunikace s dodavateli pro silniční, námořní, leteckou a kurýrní přepravu
Nástup možný ihned!

Požadavky

- praxe na stejné či podobné pozici min. 2 roky
- zkušenosti s vedením podřízených pracovníků
- AJ – stačí pro mailovou komunikaci
- praxe/znalost celních procesů pro expedici do zahraničí
- obecná znalost daňové problematiky související s fakturací
- MS Office

Benefity

- možnost závodního stravování nebo stravenky
- odměny za zlepšovací návrhy
- zaměstnanecké benefity (plavání, fitness, wellness, bruslení)
- pojištění proti způsobené škodě