VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
8-9-379245
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy mimo automotiv, hledáme vhodného uchazeče na pozici vedoucího elektro.

Zodpovídá za fungování výrobních provozů-elektroúdržba

Zodpovídá za sklad,skladování elektromateriálů

Odpovídá za inventuru nářadí

Zodpovídá za dostatek vhodných náhradních dílů

Zodpovídá za používání vhodného nářadí k opravám a za jeho evidenci

Organizuje a kontroluje práci

Komunikuje se všemi mistry na všech výrobních pracovištích

Vede zaměstnance:

plánuje směny,dovolené,zástupy

hodnotí a motivuje zaměstnance

spolupodílí se na výběru zaměstnanců

zaškoluje a zaučuje nové zaměstnance

Řeší reklamace náhradních dílů a oprav

Kontroluje dodržování bezpečnosti, pracovních postupů a pořádku na oddělení a skladech

Zodpovídá za dodržování bezpečnosti práce a požární ochrany

Řeší poruchy výrobních zařízení - řešení,evidence,statistika,prevence

Plánuje opravy a odstávky,vč.zprávy po ukončení revizních prací

Koordinuje činnost externích firem při opravách

Spolupracuje s oddělením investic a externími firmami na přípravě a realizaci investičních akcí

Objednává náhradní díly,materiál a opravy

Zajišťuje provoz telefonní ústředny a telefonních přístrojů a spojení

Aktualizuje SW řídících systémů a jejich dokumentace

Zodpovídá za aktuálnost technické elektro dokumentace

Odpovídá za údržbu a rozšiřování počítačové sítě provozních PC

Odpovídá za objednávky odběru elektrické energie, vypracovává diagram odběru elektrické energie,kontrola spotřeby el.energie

Odpovídá za provádění elektro revizí ve společnosti

Odpovídá za čištění elektroústředny

Požadavky

Jáke jsou požadavky:

SŠ/VŠ elektro

Znalost NJ nebo AJ

Znalost technologických postupů,výrobní technologie

Orientace v technické dokumentaci

Znalost náhradních dílů-elektro

Simatic,S7 + operátorské panely a řídící systém vč.uživatelského rozhraní

vyhl.50,§8

Pracovní postupy a BOZP a PO

Logistika výroby a skladování

Ekonomické minimum

Znalost práce s EPS

Manažerské dovednosti

Práce s PC

Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění