VEDOUCÍ ELEKTROTECHNIK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-9-349029
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která je předním dodavatelem sanitárního vybavení, hledáme zkušeného elektrotechnika/energetika, který si pod svá křídla vezme tým 8 kolegů a zaštítí chod energetickcýh rozvodů ve výrobním závodě.

Co bude Vaším úkolem?

  • vedení týmu elektrikářů a elektrotechniků
  • kontrola a dohled nad údržbou energetickýh rozvodů a zařízení ve výrobě (plyn, elektro VN i NN, voda, tlakový vzduch)
  • zajištění a plánování údržby
  • řešení nastalých situací na technologických zařízeních
Požadavky
  • vyhláška č. 50/1978 Sb., min. §6
  • praxe na pozici elektrotechnika - energetika
  • ŘP sk. B
  • AJ na komunikativní úrovni (některá dokumentace v AJ, občasná komunikace s vedením)
  • orientace v problematice, přehled o průmyslové automatizaci, zájem se profesně vzdělávat
  • výhodou znalost programování pomocí Simatic S7, znalost CAD a znalost SAP
Benefity
  • zázemí kanceláře ve Znojmě
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na dovolenou, bonusy/prémie
  • zvýhodněné ceny firemních výrobků
  • závodní stravování
  • příspěvek na kulturu/sport/volný čas
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům