Vedoucí ekonomického oddělení

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
19-7-360296
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáte se v účetnictví a ekonomických procesech?

Máte již zkušenost s koordinací podřízených a domluvíte se anglicky?

Chcete být součástí menší společnosti, kde vládne rodinná atmosféra?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici: "Vedoucí ekonomického oddělení"

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Zodpovědnost za účetnictví (měsíční, roční závěrky, podklady pro audit)
  • Zodpovědnost za přípravu dat pro měsíční reporty
  • Zodpovědnost za platební příkazy a veškerou fakturaci
  • koordinace celé kanceláře - office management aktivity, schvalování smluv
  • Vedení menšího týmu podřízených
  • Komunikace se zahraničím

Nástup: nejlépe ihned

Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost českých účetních a daňových standardů
  • Dobrá znalost anglického jazyka - pro komunikaci na denní bázi
  • Praxe na obdobné pozici
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Sick days
  • Stravenky
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Prostředí rodinné společnosti