VEDOUCÍ DOPRAVY | auto k soukromým účelům

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
7-21-388677
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi s vedením podřízených a zkušeností s vedením dopravy, či logistiky?

Dejte nám o sobě vědět!

Hledáme VEDOUCÍHO DOPRAVY, který bude koordinovat práci cca 15ti zaměstnanců oddělení.

Konkrétně budete:

  • Rozhodovat o nasazení dopravních strojů a mechanizací stavebních zakázek
  • Sledovat vytíženost mechanizmů
  • Organizovat chod dílny, plán oprav, evidenci nákladů a sledování efektivity provozu
  • Odpovídat za provádění STK, kontrol tachografů a ostatních dokladů k vozidlům
  • Školit pracovníky
Požadavky

Co k tomu potřebujete?

  • předchozí praxi např. na pozici: technik dopravy, dispečer, logistik
  • zkušenost s vedením menšího kolektivu lidí
  • řidičský průkaz B
  • uživatelská znalost práce na PC
Benefity
  • služební auto k soukromým účelům,
  • čtvrtletní odměna za osobní ohodnocení
  • roční odměna navázaná na výsledky společností
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování a životní pojištění