VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Referenční číslo
7-13-346389
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením týmu a dokážete své podřízené namotivovat k lepším výsledkům? Víte jak řešit vypjaté situace se zákazníky?

Pokud se navíc domluvíte německy, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Řízení menšího call centra s velkým potenciálem k růstů
  • Motivace a vedení týmu operátorů pracujících na pasivní lince
  • Plánování směn v nepřetržitým provozu
  • Hodnocení procesů, reporting a zlepšování efektivity procesů za účelem poskytování vynikajícího servisu pro zákazníky
  • Spolupráce s externími partnery z tuzemská i zahraničí
  • Spolupráce s HR oddělením na náboru nových zaměstnanců
Požadavky
  • předchozí praxe na obdobné pozici (call centrum, zákaznický servis apod.)
  • velmi dobrá znalost NJ podmínkou – nutná pro komunikaci se zákazníky, komunikativní AJ velkou výhodou
  • velmi dobrá znalost PC s důrazem na MS Office
  • přirozená autorita, proaktivní přistup
  • místní flexibilita (služební cesty např. do Prahy)
  • umění efektivně řešit problémy
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce