Vedoucí BOZP a PO v Plzni

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-356952
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud jste již zkušený specialista v oblasti BOZP a PO, máte zkušenosti z výrobní společnosti a rád by jste se podílel na zajímavých projektech, budeme se těšit na Váš životopis. Nabízíme pozici Specialista/technik BOZP a PO pro výrobní společnost.

Vaše zodpovědnosti:

  • BOZP a PO problematika ve výrobním závodě
  • Školení zaměstnanců na bezpečnost práce a požární ochranu
  • Navrhování opatření pro vyšší zabezpečení ochrany na pracovištích
  • Vyhledávání rizikových faktorů a hledání možností jejich odstranění
  • Vedení příslušné evidence a administrativy
  • Řešení případných pracovních úrazů
Požadavky
  • min. středoškolské vzdělání
  • Praxe minimálně 3 roky na obdobné pracovní pozici
  • Znalost problematiky BOZP a PO
  • Znalost německého nebo anglického jazyka je výhodou
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Školení
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní výrobky a služby
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Bonus k výročí ve firmě