UX/UI Designer do skvělé společnosti!

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-346249
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vášeň pro UX a UI?

Chceš pracovat ve fresh, ale přesto velké a stabilní firmě s krásnými benefity?

Pokud máš nadšení a chuť tvořit krásné a užitečné aplikace, tak neváhej a pošli nám svůj životopis a ukázku své práce.

Požadavky
  • Znalost Adobe XD, Photoshop
  • Znalost Sketch výhodou
  • Zkušenost s designem aplikací pro desktop, web, tablet a mobil
  • Zkušenosti s tvorbou schémat, wireframes, prototypu s perfect pixels
  • Přehled co se děje po odevzdání práce kodérům
  • Výhodou je zkušenost s CX, designem webů, tvorbou ikon a ilustrací do aplikací
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefit plus
  • Sportovní aktivity
  • Možnost zapůjčení firemního vozu
  • Návštěvy fyzioterapeuta ve společnosti
  • Zajímavé volnočasové aktivity
  • Kancelář přátelská k dětem a psům
  • Společnost nezatížená procesy
  • Kafeterie
  • Možnost zdravého stravování ve společnosti
  • Možnost ubytování po dobu hledání vlastního bydlení

a mnoho dalšího