ÚDRŽBÁŘ s vyhláškou 50

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-10-361214
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vyhlášku 50? Umíš opravit stroje a zařízení ve výrobě? Máš technické myšlení? Pokud Ti nevadí práce na směny, ozvi se nám!

Hledáme ÚDRŽBÁŘE!

Co Tě čeká:

  • kontrola a opravy na strojích a výrobních zařízeních
  • údržba a opravy dopravníků
  • obsluha a údržba chladícího zařízení a kompresorů
  • dodržování a kontrola bezpečnostních zařízení
  • práce, která vyžaduje platnou Vyhlášku 50
Požadavky
  • platná vyhláška 50, par. 6 a vyšší - pokud je vyhláška propadlá, zajistíme obnovení!
  • praxe v oboru
  • technické myšlení
  • ochota pracovat na 12h směny
  • finanční ohodnocení dle délky praxe a zkušeností v oboru
  • 13. a 14. plat – dle rentability firmy, vypláceno v červnu a v lednu
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Multisport karta
  • příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000 Kč
  • příspěvek při narození dítěte 2.000 Kč
  • příspěvek v rámci programu pro zdraví 600 Kč
  • permanentky na kulturní a sportovní
  • pozornost 1.000 Kč při odchodu do důchodu
  • slevové kupóny
  • jazykové kurzy