ÚDRŽBÁŘ | BEZ VYHLÁŠKY | AKTRAKTIVNÍ MZDA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-9-406781
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v údržbě a hledáte pozitivní kariérní změnu? Lokalita Most-Havraň není překážkou pro denní dojezd? Ozvěte se nám! Pozice údržbáře čeká právě na Vás!

Co by Vás na pozici údržbáře čekalo?

  • elektroúdržba strojního zařízení a budov
  • opravy, seřízení a preventivní údržba
  • posílení směn v případě potřeby
  • podílení se na vývoji systému preventivní údržby
  • vedení evidence prohlídek a oprav
  • dodržování BOZP, kvality, QMS a systémů řízení

Termín nástupu možný IHNED nebo dle dohody.

Požadavky
  • vzdělání technického směru, obor elektro
  • alespoň 2 roky praxe v oboru
  • znalost ovládání technologických PC
  • vysoká manuální zručnost
  • týmový přístup

Výhodou Vám bude:

  • anglický jazyk
  • základy automatizace – senzorika, pneumatika, kamerové systémy
  • vyhláška § 6 NV č. 194/2022 Sb, nebo vyšší
  • práce a tvorba technické dokumentace
  • průkaz VZV
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • příspěvek na dopravu
  • balíček benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • systematické vzdělávání
  • otevřenou komunikaci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • podporu v osobnostním i profesním růstu