ÚDRŽBA | ENERGETIKA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-9-396740-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s údržbou v oboru elektro nebo ještě lépe v oblasti energetiky?

Potom čtěte dál! Hledáme ÚDRŽBÁŘE, který bude mít na starosti:

  • prevence poruch a zajištění plynulého chodu provozu
  • manipulaci a obsluhu zařízení dle řádů MVE
  • kontrola pracovních a ochranných pomůcek a ručního nářadí
  • držení pohotovosti mimo pracovní dobu
  • práci v 8 nebo 12 hodinovém režimu dle směnného plánu
Požadavky
  • Technické vzdělání, ideálně v elektro oboru
  • Máte oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb. – minimálně §6
  • Řidičský průkaz, aktivní řidit
  • Časová flexibila, ochota držet pohotovost
  • Zkušenosti v oboru energetiky budou VELKOU VÝHODOU
Benefity

5 týdnů dovolené

Finanční benefity a příplatky za směnnost

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování