ÚČETNÍ s němčinou - flexibilní pracovní doba/práce z domova

Referenční číslo
20-7-356645
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jedna z nejznámějších světových společností, známá svou kvalitou a nejinovativnějšími technologiemi, hledá ve svých pražských kancelářích nového člena týmu. Najímají zkušeného německy mluvícího kontrolóra, který má finanční zázemí.

Kontrolní specialista bude odpovědný za:

  • Přechod zpravodajských činností ze zahraničí
  • Posouzení kvality dat
  • Poskytování odborných zpráv v Excelu
  • Zpracování různých činností v rámci oddělení
  • Jednoduché kontrolní činnosti
  • Práce v rámci zajímavých mezinárodních finančních projektů
Požadavky
  • Min SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Angličtina na mírně až středně pokročilé úrovni (B1)
  • Němčina min. (B2)
  • Uživatelská znalost MS Excel