Účetní s němčinou

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 44 000 Kč
Referenční číslo
20-7-393375-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v účetnictví nebo jste čerstý absolvent, který by ji chtěl získat?

Chcete pracovat v mezinárodní firmě, která si však zakládá na rodinném a přátelském prostředí?

Mluvíte anglicky (denní mluvený kontakt s kolegy a klienty) a jste schopni v němčině napsat email a identifikovat v ní údaje na faktuře?

Přihlaště se nebo zašlete své CV v angličtině na jan.mackal@grafton.cz

Těším se na naši spolupráci!

Budete mít na starosti:

  • aktualizování cen dle podkladů od obchodního týmu
  • denní vystavování faktur a dobropisů v SAP
  • dodržování a nastavování procesů společně s Vaším nadřízeným
  • denní komunikaci s obchodními zástupci a dalšími kolegy
  • práci v MS Excel a SAP
  • práci v EDI systému (elektronické vystavování faktur)

a mnoho dalšího.

Požadavky

Předchozí zkušenost a praxe v účetnictví výhodou!

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost MS Office (obzvláště Excel a Outlook)
  • angličtinu na úrovni B2 a výše (denní ústní a emailová komunikace s kolegy)
  • němčinu na úrovni B1 a výše (emailová komunikace)
  • znalost SAP výhodou
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů doovolené
  • další dny dovolené nad rámec 5 týdnů
  • stravenková karta
  • karta MultiSport
  • sleva na podnikové výrobky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • teambuildingové aktivity
  • bonus za doporučení
  • dárek k výročí