ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - přijaté faktury (80% home office)

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
13-7-394019
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete okusit mezinárodní pracovní prostředí společnosti, jejíž značku 100% znáte? :) Máte nějakou tu zkušenost z účetnictví a rádi byste jí zužitkovali? Pošlete nám tedy svůj životopis!

Vaší náplní práce bude:

  • zpracování faktur přijatých v systému SAP
  • párování faktur a objednávek
  • kontrola správnosti údajů
  • příprava podkladů pro platební běhy
  • účtování bankovních výpisů
  • komunikace se zákazníky emailem i telefonicky (i v němčině)
  • pravidelné závěrky (měsíční, čtvrtletní, roční)

Nástup: ihned

Spolupráce: HPP (možnost home office 4 dny v týdnu)

Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost angličtiny pro komunikaci s klienty
  • zkušenost s přijatými fakturami
  • ochota navštívit 1x týdně kancelář v Praze
  • znalost SAP velkou výhodou
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.
  • home office s příspěvkem 100 Kč netto/den
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • firemní školka
  • multisport karta
  • firemní paušál
  • nové moderní pracoviště v Praze na metru B