Účetní pro mezinárodní společnost

Referenční číslo
20-28-345550
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti ÚČETNICTVÍ?

…stačit bude i kratší pracovní zkušenost

Chcete používat ANGLIČTINU?

… angličtinu využijete při každodenní práci a komunikaci s kolegy i klienty.

Je pro vás důležité se dále vzdělávat a preferujete flexibilní pracovní dobu?

… příchod i odchod z práce budete moci přizpůsobit vašim potřebám a získáte také řadu benefitů zaměřených na další vzdělávání.

Nyní máte skvělou příležitost stát se součástí účetního týmu (General Ledger team) v mezinárodní společnosti, kde Vám umožní kariérně růst.

Jako General Ledger účetní budete vykonávat následující činnosti:

  • rekonciliace účtů v hlavní knize
  • zaúčtování měsíčních závěrkových operací, přípravu uzávěrky a reportingu
  • přípravu a kontrolu účetních zápisů v deníku
  • finanční schvalování a kontrola faktur
  • spolupracovat na zefektivnění procesů v rámci oddělení
  • pravidelný update systému
  • správu dokumentace
  • asistovat při interním i externím auditu, připravovat podklady, komunikovat s auditory
  • komunikovat napříč všemi odděleními převážně v anglickém jazyce
Požadavky
  • Vzdělání v oblasti účetnictví/financí/ekonomie
  • Předchozí praxe ve financích nebo účetnictví
  • Pokročilá znalost angličtiny pro každodenní komunikaci
  • Schopnost pracovat na PC a s MS Office (především Excel)
  • Znalost SAP je výhodou
  • Pečlivost, orientace na detail
  • Výborné komunikační dovednosti
Benefity
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova (3 dny/měsíčně)
  • 5 400 Kč na jazykové vzdělávání a další kurzy
  • 2 placené dny na externí školení
  • Propracovaný systém interního vzdělávání a rotační program
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kafetérie (v hodnotě 3% hrubého měsíčního platu)
  • Úrazové a cestovní připojištění i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecké slevy
  • Občerstvení na pracovišti, včetně košíků s ovocem
  • Teambuildingy a zaměstnanecké akce