Účetní / Office manažer/ka | i ABSOLVENT

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-7-399789-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme mezinárodní společnost a nyní rozšiřujeme své řady o pozici Účetní / Office manažer/ka

Koho hledáme? Někoho proaktivního, pečlivého a komunikativního, to je naše priorita!

Pokud máš ekonomické vzdělání a zároveň nějaké zkušenosti z účetnictví, např. i brigádně při škole, pak je tato pozice pro tebe!

Vše potřebné tě naučíme.

Po zaučení budeš mít na starosti účetní úkoly, jako:

  • Zaúčtování v systému SAP
  • Zpracování přijatých faktur a částečné vystavování faktur v modulu účetnictví SAP
  • Kontrola odchozích a příchozích plateb
  • Reporting (zkušební PL, zpráva o výdajích, jednoduchý peněžní tok atd.)
  • Komunikace ohledně fakturace s klienty
  • DPH (komunikace s daňovými poradci, příprava měsíčních podkladů, konzultace pro obchodní oddělení)
  • Zpracování obchodních jízd prostřednictvím systému CONCUR (daňové kalkulace se netýkají)

Zároveň svou denní náplň obohatíš o úkoly spojené se správou officu:

  • Příprava zápisu z jednání
  • Uspořádání kancelářských potřeb (nápoje, papírnictví atd.)
  • Správa leasingu, předplatného, úklidu a dalších služeb
  • Podpora s přípravou základních průzkumů trhu

Nástup možný od: 1.6.2023 (popř. později)

Praha 1 centrum

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • znalost účetních principů min. ze studia
  • znalost systému SAP výhodou
  • praxe jako účetní-fakturant/ka, popř. podpora účetního oddělení (i brigádně v rámci studia)
  • AJ pokročilá - min. B2 (slovem i písmem - spolupráce se zahraniční pobočkou)
Benefity
  • 13. plat
  • 5 sick days
  • možnost home office 2 dny v týdnu
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook
  • mobilní telefon