ÚČETNÍ S AJ - MZDY - od 45 000 Kč/m.

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
13-7-392666-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, předního poskytovatele softwaru a služeb ve finančním a obchodním odvětví, hledáme mzdového specialistu pro region EMEA.

Pokud máte zkušenosti se zpracováním mezd, hovoříte anglicky a účtování Vás baví, tak nám neváhejte zaslat svůj životopis!

Náplň práce:

  • Zpracování mezd pro jednu nebo více zemí v regionu
  • Řešení mzdových problémů zaměstnanců
  • Pravidelný reporting a kontroly
  • Asistence při mzdových auditech, interních i externích
  • Účast na účetní závěrkách
  •  Aktualizace mzdových záznamů zaměstnanců
  • Účast na účetních aktivitách při uzávěrkách na konci roku
  • Vedení archivu dle právních požadavků
  • Rekonciliace
  • Komunikace přímo se zaměstnanci, HR a dalšími týmy

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 8

Požadavky
  • Min. bakalářský titul v příbuzném oboru
  • 3+ roky praxe v účetnictví
  • Znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničím, managerem je cizinec)
  • Orientace na detail, pečlivost
  • Zkušenosti s audity výhodou (IGAAP, SOX)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Částečný home office
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Multisport karta