ÚČETNÍ | komplexní účetnictví

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-11-342576
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako účetní máte za sebou už několik let praxe? Pak by Vás mohla zajímat práce účetní, kde využijete své komplexní zkušenosti. Budete součástí účetního týmu, ale dostanete na starost svou vlastní oblast. Proto je pozice určena pro zkušené a samostatné účetní.

Chcete znát více informací? Pak nám pošlete svůj životopis.

Co bude náplní Vaší práce:

  • komplexní vedení účetnictví
  • příprava a zúčtování účetních podkladů
  • daňová oblast (DzP PO, DPH)
  • příprava na audity a spolupráce s auditory
  • komunikace s odběrateli a dodavateli
  • reporting, finanční analýzy
Požadavky
  • min. SŠ ekonomického směru
  • komplexní znalost účetnictví
  • 2 roky a více praxe jako samostatná účetní
  • znalost daňové problematiky (DzP PO, DPH)
  • AJ je výhodou, alespoň základy
  • komunikativnost, asertivita, týmový duch
  • schopnost pracovat na zadaných úkolech přesně a samostatně
Benefity
  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • roční bonus
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • pravidelné firemní akce