Účetní

Referenční číslo
19-7-354032
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v účetnictví a čísla Vás baví?

Domluvíte se anglicky?

Ano? Tak neváhejte zaslat své CV a přihlásit se na pozici "Účetní"

Náplň práce:

  • evidence a účtování došlých faktur za služby a zboží, kontrola formální správnosti účetních dokladů
  • účtování zápočtů, interních dokladů, platebních avíz
  • účtování a evidence majetku
  • tvorba podkladů pro přefakturaci
  • spolupráce na vytváření pravidelných reportů, měsíčních závěrkách, auditu
  • dokladová inventarizace přidělených účtů a jejich rekonciliace
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
Požadavky
  • vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky zkušeností s vedením podvojného účetnictví
  • znalost podvojného účetnictví, orientace v DPH problematice a dani z příjmů právnických osob
  • komunikativní angličtina
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba (9.30 - 14.30 - na konci měsíce nutné mít splněný hodinový limit 160 hodin)
  • Stravenky 100,-Kč / den
  • Bonusy (3-4% měsíčně, na konci kvartálu kolem 18%)
  • Masáže v rámci firmy (500,-Kč měsíčně)
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění po zkušební době
  • Firemní tarif
  • Možnost využití firemní kantýny
  • Roční bonus až 6000,-Kč při max. 5-denní absenci z důvodu nemoci
  • Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky