ÚČETNÍ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
8-7-390677-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Samostatné vedení kompletního účetnictví společnosti (45 zaměstnanců)
  • Zpracování faktur
  • Zpracování účetních operací (banka, mzdy, časová rozlišení)
  • Příprava podkladů pro daňová přiznání
  • Příprava k účetní závěrce
  • Příprava týdenních plateb
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a úřady
  • Reporting a sepisování smluv
Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru nebo 3-5 let praxe v oboru
  • Výborná orientace v oblasti účetnictví
  • Velmi dobrá znalost daní
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Odpovědná osoba, schopnost organizace práce
  • Zkušenost s prací na PC, znalost SAP modulu Financí
  • Časová flexibilita
  • Stabilní mezinárodní společnost s týmem profesionálů, možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou Flexi passů
  • Příspěvek na dojíždění, dopravu
  • Týden dovolené navíc (25dní)
  • Příspěvek na penzijní připojištění