Účetní

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
9-7-350248
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přijmeme účetní i s kratší praxí v oboru a se znalostí anglického jazyka pro občasné využití.

Budete mít na starost majetkové účetnictví společnosti. Budete evidovat majetek a zodpovídat za správnost vložených dat.

Čeká na Vás příjemné prostředí a přátelský kolektiv. Nečekejte a zašlete svůj životopis.

Požadavky
  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v účetním oddělení (stačí i krátkodobá)
  • Schopnost domluvit se anglicky na úrovni B1
  • Znalost práce v jakémkoliv účtovacím programu velkou výhodou
  • Dobrá znalost MS Office
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • Příspěvek na dopravu (2,80 Kč/km dle reálně ujetých kilometrů)
  • Závodní stravování - hrazený oběd
  • Multisport karta
  • Benefitní Sodexo flexipas karta
  • Cizojazyčné kurzy
  • Firemní aktivity