Účetní

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-7-377925
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojmy faktura, účetní doklad, výkaz zisku a ztrát, daňové přiznání...nejsou pro Tebe žádnou novinkou, dokážeš říct, co znamenají a pracovat s nimi? Zároveň jsi člověk pracovitý, precizní a přesný a samostatný?

Pokud ANO, hledáme do zlínského týmu právě Tebe!

Co bude Tvojí pracovní náplní?

  • samostatné účtování všech účetních transakcí - dodavatelské a odběratelské faktury, pokladní doklady, banky, majetek, zásoby
  • příprava podkladů pro hlavní knihu, obratovou předvahu, výkaz zisku a ztrát a rozvahu
  • příprava všech typů daňových přiznání (daň z příjmů, DPH, silniční daň, daň z nemovitosti)
  • příprava a účtování všech závěrkových operací včetně inventarizace
  • příprava potřebných podkladů pro auditory
  • tvorba přílohy k účetní závěrce
Požadavky

Co požadujeme?

  • dostatečná zkušenost přímo z praxe, nejméně ovšem 3 roky
  • zvládnout vést menší tým lidí
  • schopnost samostatné a precizní práce
Benefity

Co ti za to můžeme nabídnout?

  • zodpovědnou a samostatnou pozici
  • skvělý kolektiv a vedení, s možností rozvoje a seberealizace
  • firemní notebook a telefon
  • výborná dostupnost do zaměstnání - sídlíme u zastávky vlaku i hromadné dopravy, téměř v centru Zlína
  • řada firemních benefitů - např. příspěvek na stravování, Cafeteria systém, vzdělávací systém, volání a internet za zvýhodněné ceny