Účetní

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
2-7-350428
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás pracovat v krásném a moderním prostředí? Nechybí Vám pozornost, smysl pro detail, máte víceletou praxi v účetnictví, ale zároveň potřebujete komunikovat a máte skvělou vyřídilku?

Vaší náplní práce bude:

  • kompletní účetní agenda firmy
  • Účtování došlých a vystavených faktur, bankovní výpisy, výpisy debetních karet, pokladní doklady, vyúčtování cestovních náhrad, interní účetní doklady aj.)
  • Příprava a zpracování plateb
  • Účtování a vedení agendy dlouhodobého hmotného majetku
  • Spolupráce při přípravě přiznání k DPH a dani z příjmů
  • Spolupráce při zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • Spolupráce s auditory, daňovými poradci
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Spolupráce při přípravě měsíčního, čtvrtletního a ročního reportingu
Požadavky
  • Minimálně 2 - 3 roky praxe na podobné pozici
  • Znalost účetních standardů a daňové problematiky
  • Velmi dobrá znalost MS Office, pokročilá znalost Excel
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem a písmem)
  • Profesionální a odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
  • Samostatný přístup k řešení problémů a schopnost navrhovat řešení
  • Smysl pro týmovou práci
  • Flexibilita a zájem o osobní rozvoj
Benefity
  • Možnost práce na zkrácený úvazek (25 – 30 hodin týdně)
  • Po zapracování možnost občasné práce z domova
  • Zajímavou práci v dynamické a rozvíjející se firmě
  • Atraktivní kanceláře v centru Prahy, velmi dobrá dostupnost MHD
  • Profesionální a přátelské prostředí
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Zajímavé benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny sick days, 2 dny personal leave, stravenky 110 Kč/den, Multisport a/ nebo Multipass karta, firemní akce, aj.).