TÝMOVÝ/Á ASISTENT/KA | PlZEŇ

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
18-1-388510
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Získej u nás svojí první pracovní zkušenost! :-)

Do prima kolektivu hledáme stejně prima kolegu nebo kolegyni na pozici TÝMOVÉ ASISTENTKY.

Náplní práce bude:

  • veškerá potřebná administrativa
  • komunikace na recepci s nově příchozími klienty
  • prozákaznický servis
  • komunikace na sociálních sítích - propagace inzerátů, spolupráce na různých FB kampaních, příležitostné obvolávání došlých životopisů
  • podpora týmu
  • práce v Microsoft Office (Word, Excel)

PRACOVNÍ DOBA: 8-17h

Grafton Recruitment BCB Building | Anglické nábřeží 1 | Plzeň

NÁSTUP IDEÁLNĚ IHNED

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • základní úroveň angličtiny pro občasné čtení a psaní emailů
  • základní úroveň Microsoft Office
  • ŘP výhodou, nikoliv podmínkou
Benefity
  • kvartální bonusy
  • až 6 dní dovolené navíc (4 freedays + 2 sickdays)
  • možnost pracovat 1-2 dny týdně z domova
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenkový paušál 60 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti v pracovní době hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • teambuildingy, pravidelní firemní akce
  • občerstvení na pracovišti