TRAINEE - MARKETING/SALES/FINANCE, 30 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
13-1-378330
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolventem vysoké školy a přemýšlíte, jak nastartovat svou kariéru? Zajímáte se o marketing, obchod nebo finance a zvažujete, kterým směrem se vydat? Nabízíme možnost vyzkoušet si vše a získat tak nové zkušenosti ve více oborech.

Do mezinárodní společnosti zabývající se výrobou krmiv pro domácí mazlíčky hledáme čerstvé absolventy do Trainee Development Programu. Jedná se plně placený rotační program, který nabízí příležitost vyzkoušet si práci hned ve třech odděleních - v oddělení marketingu, obchodu a financí.

Hlavní náplní práce bude:

  • podpora právě probíhajících projektů
  • aktivní účast při implementaci nových projektů
  • administrativní podpora jednotlivých týmů
  • příprava prezentací
  • práce v interním systému
  • spolupráce s ostatními týmy na organizaci projektů, akcí, událostí apod.

Smlouva: 1 rok s možností prodloužení

Mzda: 30 000 Kč/měs.

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Nástup: září - říjen 2021

Požadavky
  • čerstvý absolvent VŠ
  • čeština na úrovni rodilého mluvčího, plynulá angličtina
  • ochota flexibilně rotovat po jednotlivých odděleních
  • zájem o obchod, marketing a finance
  • analytické myšlení
  • předchozí zkušenost z mezinárodní společnosti výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč/den
  • Multisport karta
  • Cafeteria
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na dentální hygienu
  • dog friendly kanceláře
  • možnost získání praxe v mezinárodní společnosti
  • příležitost poznat místní trh a účastnit se schůzek se zahraničními zákazníky
  • zaučení od profesionálů
  • možnost dalšího uplatnění po absolvování programu