Trade manager CZ & SK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-19-352315
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Váš prostředí stabilní mezinárodní společnosti se známými brandy?

Zvládnete mít na starost kompletní porfólio prodoktů od mezinárodního výrobce? Máte zkušenost z Trade Marketingu nebo jako KAM?

Máte-li zkušenosti z pozice obchodního manažer, trade manažer či KAM a je Vám tato oblast blízká čtěte dál!

Trade Manager budete mít na starost:

  • péči o kompletní značku (kuchyňské nádobí, servisy pro stolování)
  • návštěvy klientů (merchandisingové aktivity)
  • zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • kontrolu objednávek a dodávek produktů (včetně situace na trhu)
  • trénink a informování prodejních asistentů (o detailech produktů, např. i eventy)
  • podporu marketingu a PR aktivit (spoluúčast na eventech společnosti)
  • pravidelný kontakt s klienty (CZ, SK) a jejich centrálou
Požadavky
  • anglický jazyk B2 (komunikace se zahraničím)
  • předchozí zkušenost na obchodní pozici (KAM, Trade)
  • zodpovědnost za výsledky (za značku a plnění plánu)
  • perfektní komunikační schopnosti (komunikace detailů, obchodní jednání)
  • schopnost vyjednávat (cenové nabídky)
  • analytický typ
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • sleva na firemní výrobky
  • stravenky
  • benefit body - příspěvek na sport/kulturu/ volný čas