Trade Finance Manager, Praha 1

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
19-11-340861
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o oblast Trade finance, financování exportů a zahraniční obchod?
Máte s touto oblastí již nějaké zkušenosti?
Jste komunikativní osobnost a nebojíte se nové výzvy?
Chcete kreativní zaměstnání, kde budete profesně růst?

Pokud ANO, čekáme právě na Vás!

Nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici Trade Finance Manager!

Vaší náplní práce bude:

* Budete zodpovědný za oblast Trade Finance
* Business Development - budete se setkávat s partery a prezentovat svoje služby. Na starosti budete mít stávající klienty a své portfolio budete také rozšiřovat
* Čas od času budete cestovat po ČR, ale také do zahraničí
* Monitoring konkurence, globální přehled
* Administrativa spojená s financováním exportů
* Spolupráce s oddělením v Německu
* Mnoho dalšího

Lokalita: Praha 1
Mzda: Dle zkušeností

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického směru
* Velmi dobrá znalost anglického jazyka
* Předchozí zkušenost s financováním exportů, zahraničním obchodem či obdobnou oblastí
* Zkušenost s Trade Finance v bankovním sektoru VELKOU VÝHODOU!
* Zájem o obchod, komunikaci

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost Home Office po domluvě
* Notebook, telefon